"Нива" обіграла чемпіона Тернопільської області у контрольному поєдинку

категорія: Футбол | дата: 15 03 2020

Третій навчально-тренувальний збір футболісти "Ниви" завершили перемогою 3:1 над чинним чемпіоном Тернопільської області.

Матч проти "Агрона ОТГ" відбувся у селі Дичків, що у Тернопільському районі. У середині першого тайму рахунок відкрив Сергій Кисленко. Нападник "Ниви" головою замкнув флангову подачу від Ігоря Гатали.

Під завісу першого тайму "Агрон" один м'яч відіграв. Після прострілу Валентина Білика, м'яч у ворота "Ниви" переправив Тарас Червонецький.

Після перерви "Нива" майже одразу вийшла вперед. Після подачі з кутового у штрафній площі номінальних господарів найспритнішим був Максим Проців. А наприкінці матчу третій гол у ворота суперника відправив Мирон Бідний.

Після спарингу тренерський штаб "Ниви" надав команді три вихідних. За планом команда збереться 18 березня та розпочне заключний етап підготовки перед стартом у третьому колі Другої ліги.