"Дністер" впевнено переміг ФК "Трибухівці"

категорія: Футбол | дата: 18 03 2020

15 березня, у Заліщиках місцевий "Дністер" у контрольному поєдинку впевнено переміг гостей з ФК "Трибухівці" – 5:0.

Представник Бучаччини намагався гідно протистояти досвідченому супернику, певний час стримуючи його атаки, але так тривало не довго. За підсумками першого тайму заліщани вже вели у рахунку 3:0 і ще двічі відзначилися після перерви. Хет-триком у матчі відзначився Дмитро Імангулов (на фото з м'ячем), ще два мячі на свій бомбардирський рахунок записав Микола Ландяк.

Гості могли одного м’яча відіграти, але їхній гравець не реалізував пенальті. Удар з "точки" відбив голкіпер "Дністра" Іван Мельник.

Заліщицький "Дністер" у звітному матчі виступав у такому складі: Мельник Іван, Ландяк Микола, Рябий Михайло, Пилипюк Андрій, Гусляк Богдан, Імангулов Дмитро, Іщик Андрій, Голодрига Роман, Пастухов Микола, Юркевич Іван та гравець на перегляді.